wtorek, 11 lutego 2014

Prolog


Harry Styles jest światową sławą muzyki pop. Ale jest również kompletnie poza wszelaką kontrolą. Managment, jego koledzy z zespołu i jego fani zaczynają się tym niepokoić. Spędza noc z każdą dziewczyną, która tylko wpadnie w jego ręce, pije po nocach i zachowuję się, jak kompletny dupek wobec każdego, kogo spotka.

Modest! Management wpada na wspaniały pomysł, by ukryć jego zły wizerunek. Dziewczyna. Słodka, niewinna, piękna, która będzie grała jego sympatię i trzymała go w ryzach.

Audrey to początkująca aktorka. Nie posiadająca na swoim koncie zbyt znaczących ról, aktualnie pracująca w kawiarni i dorabiająca sobie jako modelka. Gdy szuka castingów w Internecie, napotyka pełno etatową pracę aktorki. Szczegóły pracy nie są jasne, ale kwota pieniędzy, która jest za nią oferowana jest zbyt duża, by ją to zatrzymało.

Gdy zostaje wybrana do nowej roli, Harry automatycznie zaczyna jej nienawidzić. Tak samo jak i ona jego. Ale wie, że potrzebuje tej pracy bardziej niż czegokolwiek. Czy będzie potrafiła wytrzymać presję, i czy nasza dwójka kiedykolwiek przestanie się nienawidzić?

______________________________________________________________________

No to ruszamy ;) Prolog za nami, co Wy na to? Czyż nie zapowiada się ciekawie?
Czekam na Wasze opinie w komentarzach ;)
Pierwszy rozdział w czwartek! ;)

#muchlove N.

2 komentarze:

  1. Zapowiada sie bardzo ciekawie x

    OdpowiedzUsuń
  2. no i sie zapowiada bosko <3
    Będę czytała <3

    ~noothinglikeuus

    OdpowiedzUsuń